Vilniaus Algirdo Muzikos Mokykla
SKELBIMAI | NAUJIENOS | RENGINIAI | ALBUMAS | VIDEO

APIE MUS

ISTORIJA

KOLEKTYVAS

SKYRIAI

KONTAKTAI

STOJANTIESIEMS

MOKYTOJAMS

PARAMA 2%

VIDEO

Respublikinio profesinės linkmės konkurso laureatai Vilniaus rotušėje
admin | VIZITOJ : 606

ALŜUTI 1 ::konkurs_plakat_2017_0430.jpg (68.8 KB) | ELŜUTI : 1


Koncerto vedėjų ir komisijos narių sveikinimai


Ch.Gounod -„Fausto valsas“ iš operos „Faustas“
Atl. Paulius Dzvankauskas (lumzdelis), mokytojas Darius Virbickas,
koncertmeisteris Algimantas Šurna, Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla


J.Litovko - Pjesė
Atl. Rusnė Urbutytė (kanklės), mokytoja Jolita Novikienė, Anykščių muzikos mokykla


S.Rachmaninov - Polka
Atl. Martynas Skiparius (skrabalai), mokytoja Dalia Valdajevienė,
koncertmeisterė Aelita Petrauskienė, Kėdainių muzikos mokykla


F.J.Gossec - Gavotas
Atl. Emil Tunevič (klarnetas), mokytojas Saulius Balsys,
koncertmeisterė Milena Uscilienė, Rudaminos meno mokykla


A.Gribojedov - Valsas
Atl. Viktorija Staškūnaitė (fortepijonas), mokytoja Daiva Valkūnienė,
Panevėžio r. muzikos mokykla


T.Šernas - Barkarolė
Atl.Augustina Rimkevičiūtė (smuikas), mokytoja Irena Banevičiūtė,
koncertmeisterė Vilma Pečiukonytė, Vilniaus Algirdo muzikos mokykla


P.Makkonen - „Vaiduoklių vakarėlis“
Atl. Dorotėja Užpelkytė (akordeonas), mokytoja Agnė Dūkštaitė,
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla


N.Rubinstein - „Verpstė“
Atl. Agnė Flenderytė (smuikas), mokytoja Violeta Sabonienė,
Koncertmeisterė Vijolė Eidukaitė, Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokykla


J.S.Bach - Menuetas
Atl. kamerinis ansamblis: Lukrecija Kalinauskaitė (violončelė), Kornelija Kalinauskaitė (fortepijonas), mokytojos Irena Valiulienė ir Eglė Čaplinskienė, Marijampolės meno mokykla


M.K.Čiurlionis - Mazurka b-moll, VL119
Atl. Austėja Grosaitė (fortepijonas), mokytoja Daiva Bugaičiuk, Šiaulių „Juventos“ progimnazija


M.Poplavski - Mazurka
Atl. kamerinis ansamblis: Gabija Gudeliauskaitė (smuikas), Deimantė Goceikytė (fortepijonas), mokytojos Rita Frendzelienė ir Violeta Baronienė, Alytaus muzikos mokykla


J.Stamitz - Koncertas klarnetui B-dur, I d.
Atl. Tadas Ruzveltas (klarnetas), mokytojas Gintautas Puskunigis,
koncertmeisterė Justina Gerulaitytė, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla


W.Kramer - „Glockenspiel polka“ op. 19
Atl. fortepijoninis trio: Greta Šimkevičiūtė, Emilija Dikavičiūtė, Ieva Laurinčiukaitė,
mokytoja Nijolė Marcinkevičiūtė, Vilniaus Algirdo muzikos mokykla


R.Hofmann - Scherzo op. 101 Nr. 2
Atl. Liepa Taputytė (fleita), mokytoja Dana Žemaitienė, koncertmeisterė Eglė Čaplinskienė, Marijampolės meno mokykla


M.Poplavski -Tarantela D-dur
Atl. Žilvinas Grigonis (smuikas), koncertmeisterė Ūla Maselskaitė,
mokytojos Rita Frendzelienė ir Genovaitė Baniukevičienė, Alytaus muzikos mokykla


D.Popper - Gavotas op. 23 Nr. 2 D-dur
Atl. Rebeka Masandavičiūtė (violončelė), mokytoja Zita Smikienė,
koncertmeisterė Larisa Melnikienė, Kėdainių muzikos mokykla


G.Lacour - „Almacor“
Atl. Jazmina Preibytė (saksofonas), mokytojas Sigitas Stalmokas,
koncertmeisterė Elena Tislenka, Gargždų muzikos mokykla


Ch.Galos - Noktiurnas D-dur
Atl. Gabrielė Kavaliauskaitė (fortepijonas), mokytoja Lolita Trepekūnienė,
Pasvalio muzikos mokykla

  LISTO

Copyright 1999-2017 Zeroboard / skin by GGAMBO

© VILNIAUS ALGIRDO MUZIKOS MOKYKLA 2006-2015 | redaktorius