2021-09-29

Laureatai

2020–2021 MOKSLO METŲ RESPUBLIKINIŲ IR TARPTAUTINIŲ KONKURSŲ LAUREATAI

Styginių instrumentų metodinė grupė:

Vyresniosios mokytojos Jelenos Alymovos mokiniai:

  • Živilė Žiūkaitė
  • Ugnė Gagaitė
  • Saulė Pranauskaitė
  • Aurėja Aukselytė
  • Andrė Žvirblytė

Mokytojos metodininkės Neringos Augustauskienės mokiniai:

  • Rokas Skarulskis
  • Nojus Skorupskas
  • Teodoras Uldukis

Mokytojos ekspertės Irenos Banevičiūtės mokiniai:

  • Augustina Rimkevičiūtė
  • Žilvinas Skinderis
  • Aleksandr Cygankov
  • Kornelija Linkevičiūtė

Mokytojo Valdemaro Mikuckio mokinė:

  • Saulė Zykutė

Mokytojos metodininkės Mildos Pleitaitės mokiniai:

  • Majus Tenenė
  • Eleonora Leonavičiūtė

Mokytojos metodininkės Audros Tolkutės mokiniai:

  • Gustė Liutkutė
  • Aleksandra Al
  • Sofija Orlovaitė
  • Liudvikas Lahayne

Mokytojos Silvijos Vaitkevičiūtės mokiniai:

  • Kirijana Gastevič
  • Nomeda Šimaitytė

Fortepijono metodinė grupė:

Mokytojos metodininkės Auksės Bakienės mokiniai:

  • Patricija Ščukaitė
  • Aušra Semenaitė

Mokytojos metodininkės Liucijos Bartosevič mokinė:

  • Ūla Šečkutė

Mokytojos metodininkės Svetlanos Bulygo mokiniai:

  • Auksė Petrauskaitė
  • Martynas Diečkus
  • Sofja Ivanova
  • Ana Ivanikova
  • Nikita Ivanikov
  • Bogdan Guida

Mokytojos metodininkės Violetos Česaitienės mokiniai:

  • Nida Bagušauskaitė
  • Greta Urbanaitė
  • Meda Jokubauskaitė
  • Goda Drungilaitė

Mokytojos metodininkės Vidos Čojienės mokiniai:

  • Vakarė Lazarevičiūtė
  • Amelija Buterlevičiūtė

Mokytojos metodininkės Margaritos Daujotaitės mokiniai:

  • Arina Liepa Brazionytė
  • Ugnė Tvaronavičiūtė
  • Eglė Budrevičiūtė
  • Olivija Aleksandravičiūtė
  • Patricija Aleksandravičiūtė
  • Rustis Čypas
  • Viltė Klimanatavičiūtė

Mokytojos metodininkės Margaritos Ignatavičienės mokiniai:

  • Domantas Sadauskas
  • Linas Ignatavičius
  • Pijus Mikalajūnas
  • Žygimantas Sadauskas
  • Aistė Povilaitytė
  • Augustas Mačiulis

Mokytojos metodininkės Liudmilos Jeriominos mokiniai:

  • Julia Karelina
  • Arina Karelina

Mokytojos Anos Jurelionienės mokiniai:

  • Arnas Strimaitis
  • Krystiana Možeiko

Mokytojos ekspertės Nijolės Karaškaitės mokiniai:

  • Diana Kazakova

Mokytojos metodininkės Ritos Kaziulienės mokiniai:

  • Radvilė Peleckaitė
  • Vėjūnė Pečiukėnaitė

Mokytojos metodininkės Virginijos Kirnaitės mokiniai:

  • Jonas Gediminas Balčiūnas
  • Kotryna Vaišvilaitė
  • Ilzė Badaitytė

Mokytojos metodininkės Aušros Liasienės mokiniai:

  • Robertas Savickis
  • Gerda Mazarevičiūtė
  • Augustė Dambrauskaitė
  • Ana Antipenkovaitė

Vyresniosios mokytojos Nijolės Marcinkevičiūtės mokiniai:

  • Agota Paliokaitė
  • Jonas Liutkus
  • Urtė Ulevičiūtė
  • Elija Lenčiauskė
  • Estera Lenčiauskė
  • Rugilė Ulevičiūtė
  • Milda Navikaitė
  • Greta Šimkevičiūtė
  • Emilija Dikavičiūtė

Vyresniosios mokytojos Indrės Naujikaitės mokiniai:

  • Urtė Kirkilaitė
  • Laura Alfieri
  • Urtė Jankauskaitė

Vyresniosios mokytojos Audronės Preikšaitės mokiniai:

  • Aistė Vaičiulionytė
  • Danielė Matusevičiūtė

Mokytojos metodininkės Neringos Puišytės mokinė:

  • Ugnė Zelvaraitė

Vyresniosios mokytojos Justės Šablinskaitės–Sokalskos mokinė:

  • Maria Rybak

Mokytojos Eglės Švelnytės mokiniai:

  • Martynas Vaižmužis
  • Veronika Karosaitė

Mokytojos Daivos Tareilytės–Juškienės mokiniai:

  • Agota Pacevičiūtė
  • Gintarė Marija Okaitė
  • Tautė Balvočiūtė
  • Marija Prevlockytė
  • Liepa Traknytė
  • Augustė Baronaitė

Teorijos metodinė grupė:

Mokytojos Jolantos Grinevič–Tankeliun mokinė:

  • Patricija Ščukaitė

Mokytojos metodininkės Raimondos Svirskienės mokinė:

  • Arina Karelina

Akordeono metodinė grupė:

Mokytojos ekspertės Reginos Pancekauskienės mokiniai:

  • Elijas Mazepa
  • Aurimas Dabrovolskas
  • Ignas Šimaitis

Mokytojos ekspertės Ilmos Plungaitės mokiniai:

  • Liepa Griciūtė
  • Pijus Vainius

Mokytojo metodininko Valdo Umbraso mokiniai:

  • Kasparas Dobranskis
  • Justinas Kubilius

Mokytojos metodininkės Liudmilos Černych mokinys:

  • Ivan Zadojenko

Pučiamųjų instrumentų metodinė grupė:

Mokytojo Tado Česnausko mokinys:

  • Pijus Labanauskas

Mokytojos metodininkės Eglės Juciūtės mokiniai:

  • Barbora Ignoraitė
  • Ema Zykutė

Vyresniosios mokytojos Ramunės Paulionienės mokiniai:

  • Uršulė Gailė Krukonytė
  • Osvaldas Mileiko
  • Karolis Karsokas

Solinio dainavimo metodinė grupė:

Vyresniosios mokytojos Kristinos Beliavskajos mokiniai:

  • Rebecca Stephanie Cohen
  • Paulė Andrišiūnaitė
  • Andrėja Rutkauskaitė

Mokytojos ekspertės Snieguolės Meškauskienės mokiniai:

  • Marija Maminskaitė
  • Gailė Deniušaitė

Mokytojos metodininkės Jolantos Stumbrienės mokiniai:

  • Diana Kazakova
  • Mėta Daunoravičiūtė
  • Adelė Mikantavičiūtė
  • Gustė Kielaitė
  • Patricija Linkevičiūtė
  • Austėja Misiukaitė
  • Milana Gabrilavičiūtė
  • Miglė Mažulytė
  • Liepa Šimkutė
  • Ona Mingė Slušnytė
  • Eglė Butkutė
  • Liepa Butkutė
  • Milda Paškauskaitė

Mokytojos metodininkės Nerutės Šiliūtės mokiniai:

  • Augustė Babeckaitė
  • Anabelė Urbonaitė
  • Bernadeta Baronaitė
  • Greta Pinelytė
  • Lukrecija Šiaulytė

Mokytojos metodininkės Vidos Taurinskaitės–Rukšienės mokiniai:

  • Albertas Jefimovičius
  • Meda Gutauskaitė
  • Liepa Kliukevičiūtė
  • Olivija Aleksandravičiūtė
  • Patricija Aleksandravičiūtė

Populiariosios muzikos metodinė grupė:

Mokytojo Manto Zigmanto mokinė:

  • Ūla Kazlaitė