„DIXI“ sidabrinis laimėjimas konkurse „Šiauliai Cantat“

2018 m. spalio 4-7 dienomis Šiauliuose vyko VIII tarptautinis chorų konkursas „Šiauliai Cantat“. Jame tarp Lietuvos ir užsienio kolektyvų varžėsi ir mūsų mokyklos mergaičių choras „DIXI“, vadovaujamas mokytojos-ekspertės Snieguolės Meškauskienės. 

Kolektyvas konkurse laimėjo Sidabro diplomą (88,75 balo) ir buvo pakviestas varžytis dėl Grand Prix apdovanojimo su suaugusiųjų chorais. Šiame konkurse kolektyvas „DIXI“ laimėjo Sidabro medalį, bei specialųjį „choras.LT“ prizą „Už meistrišką šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą“ (S. Meškauskienės harmonizuotą lietuvių liaudies dainų pynę  „Vai, žydėk, žydėk“).

Sveikiname mergaites ir jų vadovę su puikiu laimėjimu ir linkime sėkmės toliau garsinant mūsų mokyklą bei Lietuvą.