LRT konkurse „Dainų dainelė“ ypatinga sėkmė

Ilgasis Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos dainų konkurso „Dainų dainelė“ transliacijų maratonas, dėl pandemijos trukęs net 8 mėnesius, artėja į pabaigą.  

Pirmajame koncerte, š. m. vasario 2 d., dalyvavo mūsų mokyklos mokinė Meda Gutauskaitė, mokytoja Vida Taurinskaitė-Rukšienė. Ji atliko dainą „Skriski, skriski Lietuvėlėn“ (muz. G. Kuprevičiaus, žodž. K. Sajos).

Koncerte vasario 9 d. su daina „Arkliukas darželyje“ (muz. L. Vilkončiaus,  žodž. S. Gedos) pasirodė mokytos Jolantos Stumbrienės mokinė Patricija Linkevičiūtė. 

Rugsėjo 20 d. koncerte dalyvavo mokytojos Nerutės Šiliūtės mokinė Lukrecija Šiaulytė su daina „Šoko kiškis“ (muz. N. Sinkevičiūtės, žodž. liet. liaudies).

Ypatinga tai, kad pirmą kartą net dvi mūsų mokyklos mokinės – Patricija Linkevičiūtė ir Lukrecija Šiaulytė, tapo laureatėmis ir pateko tarp 40 geriausių mūsų šalies dainorėlių, kurie pasirodys laureatų koncerte. Vertinimo komisija pastebėjo mūsų mergaičių artistiškumą, sceninę laikyseną, meninį lygį ir didžiulį dainavimo malonumą.

Nuoširdžiai džiaugiamės laureatėmis, dėkojame jų mokytojoms Jolantai Stumbrienei ir Nerutei Šiliūtei, bei koncertmeisteriams Martynai Kloniūnaitei ir Jurijui Suchanovui . 
 
Spalio 10 d. Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje vyks laureatų apdovanojimas, o laureatų koncerto Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre transliaciją per LRT kanalą kviečiame žiūrėti jau šį sekmadienį, spalio 11 d. 16 valandą.