II Respublikinis konkursas „Naujieji atradimai 2021“

2021 m. vasario 1-15 dienomis, Utenos meno mokykloje įvyko respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“. Konkurse, suskirstytame į septynias kategorijas, dalyvavo 1163 atlikėjai iš 103 Lietuvos ugdymo įstaigų. Dalyvių pasirodymus visą savaitę vertino kompetentinga vertinimo komisija, sudaryta iš garsiausių Lietuvos pedagogų ir atlikėjų.

Vilniaus Algirdo muzikos mokyklai gausiai atstovavo fortepijono, akordeono, styginių instrumentų, pučiamųjų instrumentų, solinio ir ansamblinio dainavimo metodinių grupių jaunieji atlikėjai. Sveikiname konkurso nugalėtojus, jų mokytojus ir koncertmeisterius:

GRAND-PRIX

Živilė Žiūkaitė, 5 kl., styginiai instrumentai,
koncertmeisterė Tatjana Alymova, mokytoja Jelena Alymova;

LAUREATAI – I vieta

Gustė Kielaitė, 4 kl., vokalas, B grupė, mokytoja Jolanta Stumbrienė,

Elijas Mazepa, KMUG, akordeonas, mokytoja Regina Pancekauskienė;

LAUREATAI – II vieta

Ignas Šimaitis, 4 kl., akordeonas, mokytoja Regina Pancekauskienė,

Andrėja Rutkauskaitė, 4 kl., vokalas, B grupė, koncertmeisterė Daiva Tareilytė-Juškienė,
mokytoja Kristina Beliavskaja,

Rebecca Stephanie Cohen, 5 kl., vokalas, B grupė, koncertmeisterė Nerutė Šiliūtė,
mokytoja Kristina Beliavskaja,

Gustė Liutkutė, 3 kl. styginiai instrumentai, B grupė, koncertmeisteris Jurijus Suchanovas,
mokytoja Audra Tolkutė,

Augustina Rimkevičiūtė, KMUG, styginiai instrumentai, C grupė, koncertmeisterė Vilma Pečiukonytė,
mokytoja Irena Banevičiūtė,

Meda Jokubauskaitė, 4 kl., fortepijonas, C grupė, mokytoja Violeta Česaitienė,

Mėta Daunoravičiūtė, 2 kl., vokalas, B grupė, koncertmeisteris Jurijus Suchanovas,
mokytoja Jolanta Stumbrienė,

Miglė Mažulytė, 3 kl., vokalas, B grupė, koncertmeisteris Jurijus Suchanovas,
mokytoja Jolanta Stumbrienė,

Milana Gabrilavičiūtė, 7 kl., vokalas, C grupė, koncertmeisteris Jurijus Suchanovas,
mokytoja Jolanta Stumbrienė,

Patricija Linkevičiūtė, 5 kl., vokalas, B grupė, koncertmeisteris Jurijus Suchanovas,
mokytoja Jolanta Stumbrienė,

Gailė Deniušaitė, 6 kl., vokalas, koncertmeisterė Viktorija Švedavičienė,
mokytoja Snieguolė Meškauskienė;

LAUREATAI – III vieta

Ema Zykutė, 3 kl., pučiamieji ir mušamieji instrumentai, koncertmeisteris Martynas Sereika,
mokytoja Eglė Juciūtė,

Barbora Ignoraitė, 1 kl., pučiamieji ir mušamieji instrumentai, mokytoja Eglė Juciūtė,

Vakarė Lazarevičiūtė, 3 kl., fortepijonas, B grupė, mokytoja Vida Čojienė,

Ūla Šečkutė, 3 kl., fortepijonas, B grupė, mokytoja Liucija Bartosevič,

Tautė Balvočiūtė, 3 kl., fortepijonas, B grupė, mokytoja Daiva Tareilytė-Juškienė

Marija Prevlockytė, 3 kl., fortepijonas, B grupė, mokytoja Daiva Tareilytė-Juškienė,

Eleonora Leonavičiūtė, 4 kl., styginiai instrumentai, koncertmeisterė Tatjana Nikitina,
mokytoja Milda Pleitaitė,

Majus Tenenė, 2 kl., styginiai instrumentai, koncertmeisterė Tatjana Nikitina,
mokytoja Milda Pleitaitė,

Isabelle Akiki, AMU, vokalas, A grupė, koncertmeisterė Eglė Švelnytė, mokytoja Monika Miuler,

Paulė Andrišiūnaitė, 3 kl., vokalas, B grupė, koncertmeisterė Daiva Tareilytė-Juškienė,
mokytoja Kristina Beliavskaja,

Ūla Kazlaitė, 3 kl., styginiai instrumentai, mokytojas Mantas Zigmantas,

Kasparas Dobranskis, 6 kl., akordeonas, C grupė, mokytojas Valdas Umbrasas,

Justinas Kubilius, KMUG, akordeonas, D grupė, mokytojas Valdas Umbrasas,

Liepa Šimkutė, 2 vokalas, A grupė, mokytoja Jolanta Stumbrienė;

DIPLOMANTAI

Vytė Galeckaitė, 3 kl., fortepijonas, B grupė, mokytoja Auksė Bakienė,

Liepa Traknytė, 3 kl., fortepijonas, B grupė, mokytoja Daiva Tareilytė-Juškienė,

Laura Alfieri, 7 kl., fortepijonas, C grupė, mokytoja Indrė Naujikaitė,

Urtė Kirkilaitė, 5 kl., fortepijonas, C grupė, mokytoja Indrė Naujikaitė,

Kirijana Gastevič, 3 kl., styginiai instrumentai, B grupė, koncertmeisterė Elvyra Meiluvienė,
mokytoja Silvija Vaitkevičiūtė.