Konferencija „Pasidalinkime gerąja patirtimi su bendrojo lavinimo muzikos mokytojais“

Lapkričio 23 d. mūsų mokykloje vyko konferencija „Pasidalinkime gerąja patirtimi su bendrojo lavinimo muzikos mokytojais“. Džiaugiamės puikiais lektoriais iš mūsų mokyklos – I. Račkauskiene, B. Jurkonyte, V. Jakštiene, M. Pleitaite ir viešnia K. Karnaševičiene!
Račkauskienė pristatė įvairius būdus, kaip galima dirbti su pradedančiais choristais, B. Jurkonytė pateikė augmentuotos realybės programų ir interaktyvių klausimynų pavyzdžių, paįvairinančių muzikos pamokas, V. Jakštienė aptarė interaktyvios lentos svarbą muzikos pamokose ir pateikė pamokos pavyzdį tema „Muzikos instrumentai“, viešnia K. Karnaševičienė pasidalino kūrybiškomis ritmo mokymo idėjomis, M. Pleitaitė apžvelgė M.K. Čiurlionį per kūrybiškumo prizmę, kuo jo kūrybiškumas svarbus ir mokytojams, ir mokiniams.

Dėkojame organizatoriams, lektoriams ir susirinkusiems paklausyti konferencijos! → Renginio nuotraukos