Kalėdinio koncerto akimirkos

Dalinamės akimirkomis iš vakar vykusio Algirdo muzikos mokyklos koncerto „Kalėdos per pasaulį“!
Džiaugiamės, kad į mūsų mokyklos Didžiąją salę susirinko gausus būrys žiūrovų, tarp kurių mūsų mokyklos koncerto klausėsi ir Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.
Koncerto tema – skrydis aplink pasaulį, tad muzikos dėka aplankėme net 18 skirtingų šalių!
Koncerte skambėjo 25 mūsų mokinių ir mokytojų profesionaliai atlikti kūriniai. Buvo galima išgirsti įvairių sudėčių instrumentinius ir vokalinius ansamblius, chorus ir orkestrus. Kūrinius palydėjo trumpi pasakojimai apie skirtingų šalių žiemos švenčių tradicijas.
Dėkojame visai komandai, organizavusiai renginį, visiems mokytojams, profesionaliai paruošusiems mokinius šiam atsakingam pasirodymui, dėkojame mokiniams už puikų ir jaudinantį muzikavimą bei žiūrovams už skirtą dėmesį ir aplodismentus!
Linkime gražių artėjančių švenčių!
Iki susitikimo kitose muzikinėse kelionėse!
Koncerto albumas   → Koncerto grojaraštis