V tarptautinio jaunųjų muzikos atlikėjų konkurso „World harmony“ apdovanojimų koncertas

Dalinamės akimirkomis iš V tarptautinio jaunųjų muzikos atlikėjų konkurso „WORLD HARMONY“ apdovanojimų koncerto, kuris vyko 2023 m. spalio 18 d. mūsų mokyklos Didžiojoje salėje.  → Nuotraukų albumas
Šia proga mūsų mokykloje apsilankė Sakartvelo ambasadorė Salome Shapakidze!
Konkurso dalyvių pasirodymus vertino konkurso įkūrėja ir komisijos pirmininkė Tsitsino Bichikashvili (Sakartvelas), prof. Irena Laurušienė (Lietuva), nusipelniusi mokytoja Diana Jaiani (Sakartvelas), prof. Deividas Staponkus (Lietuva), prof. dr. hab. Bogdan Makal (Lenkija), prof. Narmina Quliyeva (Azerbaidžanas), prof. Rolandas Aidukas (Lietuva)!

Sveikiname visus dalyvius puikiai pasirodžius konkurse!  → Konkurso rezultatai 

Mūsų mokyklos mokiniai, pelnę laureatų diplomus:

Agota Pacevičiūtė (mokyt. D. Tareilytė-Juškienė), Ilzė Badaitytė (mokyt. V. Kirnaitė), Diana Kazakova (mokyt. N. Karaškaitė), Jonas Liutkus (mokyt. N. Marcinkevičiūtė), Urtė Ulevičiūtė (mokyt. N. Marcinkevičiūtė), Goda Andrejauskaitė (mokyt. N. Augustauskienė), Bernadeta Baronaitė (mokyt. G. Černiūtė), Leonardas Valys (mokyt. I. Daniulis), Smiltė Kuzmickaitė (mokyt. D. Verbickas), Maksim Tribortis (mokyt. I. Daniulis), Adelė Mikantavičiūtė (mokyt. J. Stumbrienė), Katalėja Jancevičiūtė (mokyt. J. Stumbrienė), Liepa Šimkutė (mokyt. J. Stumbrienė), Lukrecija Šiaulytė (mokyt. N. Šiliūtė), Rebecca Stephanie Cohen (mokyt. N. Šiliūtė), Meda Gutauskaitė (mokyt. V. Taurinskaitė-Rukšienė), Jaunių choras „GAIDA“ (vad. L. Tomkevičienė), fortepijoninis trio: Mariia Rybak, Agota Pacevičiūtė ir Girius Naikus (mokyt. J. Šablinskaitė-Sokalska, D. Tareilytė-Juškienė), fortepijoninis duetas: Radvilė Peleckaitė ir Auksė Petrauskaitė (mokyt. V. Česaitienė, S. Bulygo).
Dėkojame mokytojams už puikų mokinių paruošimą ir koncertmeisteriams – V. Švedavičienei, V. Pečiukonytei, T. Nikitinai, J. Suchanovui, S. Jakštei, L. Šapošnikovai už puikų akompanavimą.