Patyčių prevencijos projekto „Aš neskriaudžiu kitų, prisijunk ir Tu!“ koncertas

Džiaugiamės 2024 m. kovo 27 d. įvykusiu puikiu patyčių prevencijos projekto „AŠ NESKRIAUDŽIU KITŲ, PRISIJUNK IR TU!“koncertu, kuriame skambėjo Vilniaus Algirdo, Karoliniškių, Naujosios Vilnios, Balio Dvariono dešimtmetės, Broniaus Jonušo, „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklų, chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“, Grigiškių meno mokyklos kolektyvų atliekama muzika! Koncerto metu buvo demonstruojama virtuali patyčių prevencijos dailės darbų paroda, kurią paruošė Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos mokytojų Eugenijos Kirlytės ir Vaclovo Lukėno mokiniai, Grigiškių meno mokyklos mokytojos Nijolės Jodkienės mokiniai ir Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Verdenė“ mokytojų Jūratės Sinkevičienės, Vaidos Gailiūnienės, Alinos Lukšėnienės ir Aidos Kačinskaitės mokiniai. Pastarųjų darbus galite išvysti mūsų mokyklos trečiame aukšte. → Virtualios parodos 

Koncerto pabaigoje dalyviai atliko bendrą dainą – mūsų mokyklos mokytojos Jorigės Valaitės kūrybos dainą „Nuostabi diena“!

Koncerte svečiavosi aktorius Eimutis Kvoščiauskas ir emocinės paramos tarnybos vaikams ir paaugliams „Vaikų linija“ atstovė Eglė Tamulionytė. Svečius kalbinome patyčių ir „Vaikų linijos“ temomis.
Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais šis renginys mus apdovanoja nepamirštamomis akimirkomis, skatina susimąstyti, kuria tarpusavio bendrystę. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo!