Laureatų koncertas Vilniaus rotušėje

Šių metų gegužės 30 dieną Vilniaus rotušėje įvyko ilgai lauktas koncertas „Muzika tau…“! Šiame koncerte klausytojai išgirdo mūsų muzikos mokyklos mokinių – tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatų atliekamą muziką. 2021 – 2022 mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai laureatų diplomus pelnė net 71-ame konkurse, iš kurių 33 – tarptautiniai. Džiaugiamės 10 Grand Prix ir 224 laureatų diplomais! Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, pelniusiais šiuos diplomus, nes tai įrodo, kad esame puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienio šalyse. Koncertą pradėjo jaunių choras „Gaida“, atlikdamas I. Mažuikaitės kūrinį „Muzika“, po šio kūrinio pasirodė įvairūs ansambliai ir solistai, o finale iškilmingai suskambo kamerinio orkestro atliekama muzika.  Koncerto nuotraukų albumas

Koncerto vaizdo įrašas mūsų YouTube kanale