Koncertinė išvyka į Birštono meno mokyklą – 2024 m.

Gegužės 23 dieną mūsų mokyklos mokiniai lankėsi Birštone! 
Birštono meno mokyklos salėje įvyko mūsų mokyklos mokinių koncertas „Pavasario žiedai“, skirtas vietos bendruomenei ir moksleiviams. Koncerte skambėjo net 17 skirtingo žanro kūrinių, pradedant soliniais ir baigiant vokaliniais ansambliniais pasirodymais. Koncertas ypatingas – mūsų mokyklos direktorė Daina Rakšnienė ir Birštono meno mokyklos direktorė Rasa Norvilienė pasirašė mokyklų bendradarbiavimo sutartį! 
Po koncerto apžiūrėjome kurortą, išbandėme ilgiausią ir ekstremaliausią Lietuvoje 600 metrų rogučių trasą „Pramogų kalne“, įveikėme 300 Birštono apžvalgos bokšto laiptelių, grožėjomės Nemuno kilpos vaizdais. Laimingi ir kupini įspūdžių grįžome į Vilnių. 
Dėkojame mokytojai Giedrei Černiūtei už puikiai suorganizuotą koncertinę išvyką. → Nuotraukų albumas