2018-03-18

Nuotraukos

2023-2024   2022-2023   2021-2022 m.m.  2020-2021    2019-2020   2018-2019   2017-2018

2022 m. birželio 1 d., įteikdami mokyklos baigimo diplomus, išlydėjome mokyklos absolventus! Šiais metais mūsų mokyklą baigė 93 mokiniai. Diplomų įteikimo šventė prasidėjo nuo koncerto, kuriame grojo ir dainavo absolventai, mokiniai sveikino mokytojus bei dėkojo jiems už rūpestį ir meilę. Kai kurie mokiniai ir toliau tęs mokslą mūsų mokykloje, kai kurie pasirinks ne muzikos kelią, bet tikimės, kad išsilavinimas, kurį jie įgijo mūsų mokykloje bus naudingas.

 
 
 
 

Gegužės 30 dieną Vilniaus rotušėje įvyko ilgai lauktas koncertas „Muzika tau…“! Jame klausytojai išgirdo mūsų muzikos mokyklos mokinių – tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatų atliekamą muziką. 2021–2022 mokslo metais mokiniai laureatų diplomus pelnė net 71-ame konkurse, iš kurių 33 – tarptautiniai. Džiaugiamės 10 Grand Prix ir 224 laureatų diplomais! Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, pelniusiais šiuos diplomus, nes tai įrodo, kad esame puikiai vertinami Lietuvoje bei užsienio šalyse.

 

2022 m. gegužės 28 d. mūsų mokykloje vyko tarpmokyklinio bendravimo ir bendradarbiavimo projekto „Dainuokime ir muzikuokime drauge 2022“ XVI -asis koncertas! Koncerte dalyvavo Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro, Nacionalinės M.K. Čiurlionio ir Varėnos J. Čiurlionytės menų bei Karoliniškių, „Ąžuoliuko“ ir Algirdo muzikos mokyklų moksleiviai. Scenoje pasirodė 190 dalyvių, skambėjo chorinė ir instrumentinė muzika, vyko viktorina, skirta Vilniaus „muzikiniams“ paminklams. Pilnutėlė salė, gera nuotaika ir tėvelių šypsenos lydėjo visą koncertą.

2022 m. gegužės 28 d. mūsų mokykloje vyko I-asis respublikinis muzikos edukacinis projektas–festivalis „Garso takelis“. Nuo 2014 m. gyvavęs kaip projektas–koncertas, kuriame vienoje erdvėje į harmoningą sintezę susijungia muzikos ir kino menas, šiemet jis tapo projektu–festivaliu. Sumanius praplėsti mokyklų bendradarbiavimo ribas, renginys sulaukė mylinčių kino muziką svečių iš Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos, Nemenčinės muzikos mokyklos bei Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos. Dėkojame dalyviams ir idėjos autorei S. Bulygo už galimybę pabūti turiningoje muzikos ir kino kelionėje.

2022 m. gegužės 26 d. vyko akordeono metodinės grupės edukacinis projektas-festivalis „Acco Day“, skirtas pasaulinei akordeono dienai paminėti. Koncerte grojo solistai, įvairios sudėties ansambliai, orkestras ir mušamųjų grupė. Skambėjo klasikinė ir pramoginė muzika akordeonui. Mūsų jaunieji atlikėjai džiugino klausytojus savo virtuoziškais pasažais, harmoningais akordais ir širdies melodijomis. Gausiai susirinkusieji negailėjo aplodismentų jauniesiems mūsų mokyklos atlikėjams.

2022 m. gegužės 18 d. mokykloje vyko „Jaunųjų dirigentų koncertas“. Koncerte dainavo trys mokyklos chorai: Jaunučių choras „Ri dig do“ (vad. I. Račkauskienė), Jaunių choras „Šypsena“ (vad. V. Ruzgys) ir Jaunių choras „Gaida“ (vad. L. Tomkevičienė). Chorams dirigavo chorinio dainavimo dalyko absolventai, kuriuos paruošė mokytojai V. Ruzgys ir M. Jankūnas. Koncerto svečias – buvęs mokyklos chorinio dainavimo ir dirigavimo mokytojas Petras Puošiūnas, kuris nudžiugo staigmena – kartu atsivedė ir buvusius mokyklos mokinius. Džiugu, kad mokytojai ir mokiniai prisimena mūsų mokyklą, net jei joje nebemoko arba nebesimoko! Absolventai gražiais žodžiais ir gėlėmis pasveikino savo mokytojus!

Gegužės 15 d. šv. Jonų bažnyčioje vyko Vilniaus universiteto kamerinio orkestro (vadovas M. Jankūnas) koncertas „Mūsų skambantys žiedai mamoms“. Groti kartu su orkestru buvo pakviesti ir mūsų muzikos mokyklos mokiniai – Augustina Rimkevičiūtė (mokyt. I. Banevičiūtė), Rokas Skarulskis, Kasparas Markauskas (mokyt. N. Augustauskienė). Tai buvo nuostabus koncertas, galimybė groti su orkestru buvo puiki patirtis ir paskata mūsų jauniesiems atlikėjams.

 
 

Gegužės 15 diena yra tarptautinė šeimos diena, tad šia proga gegužės 14 d. mūsų muzikos mokyklos Didžiojoje salėje vyko festivalis „Šeimyninio muzikavimo džiaugsmas“!
Visus susirinkusius džiugino mūsų mokyklos mokinių ir jų šeimų atliekami vokaliniai bei instrumentiniai kūriniai. Nepaisant ne itin malonaus oro už lango, visų dalyvių ir klausytojų veiduose spindėjo šypsenos. Džiugu ir malonu klausytis artimiausių ir brangiausių žmonių muzikavimo kartu scenoje!

 
 
 

2022 m. gegužės 10 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vykusiame renginyje, atlikdami ansamblinius ir solinius kūrinius, vienoje scenoje darniai muzikavo mokiniai ir jų mokytojai. Pritraukdamas gausų dalyvių būrį iš Vilniaus Algirdo, Vilniaus Naujosios Vilnios ir Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklų, projektas sujungė skirtingas muzikavimo patirtis, kurias dar labiau įprasmino nuskambėjusios Lietuvos ir užsienio mąstytojų mintys. Visų dalyvių entuziazmas, kūrybiškas įsitraukimas įkvepia ir toliau plėtoti gražias projekto „Mokinys ir Mokytojas“ idėjas.

 

2022 m. gegužės 10 d. mūsų mokyklos Didžiojoje salėje vyko fortepijono metodinės grupės absolventų „Atsisveikinimo koncertas“. Koncerte absolventai skambino mėgstamą muziką, dalinosi prisiminimais apie muzikos mokyklą. Tikimės, kad mokiniai nepamirš muzikos, net jei tai nebus pagrindinis jų gyvenimo kelias!

 
 
 
 
 

2022 m. gegužės 6 d. vakaras visus chorinio dainavimo pirmokus ir jų tėvelius sukvietė į Didžiąją salę, kur vyko chorinio dainavimo ir fortepijono dalyko koncertas „Muzikinė šypsenėlė“. Vaikai skambino fortepijonu solo arba su savo mokytojais, taip pat dainavo choru. Jaukią nuotaika sukūrė visų atsakingas pasiruošimas pirmajam koncertui Didžiojoje scenoje, tėvelių ir senelių palaikymas bei garsūs plojimai. Koncerto gale vaikams buvo išdalinti balionai, kurie dar labiau pakėlė jų nuotaiką!

 
 
 

Dalinamės akimirkomis iš 2022 m. gegužės 6 d. vykusio styginių metodinės grupės I-II klasių koncerto „Pavasario žiedai“, kuris vyko M.K. Čiurlionio namuose.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

2022 m. gegužės 3 d., pasiklausyti jauniausiųjų fortepijono metodinės grupės atlikėjų koncerto „Tau Mamyte“ į mokyklos salę sugužėjo jų mamytės, močiutės, tėveliai ir artimieji. Koncerte dalyvavo 26 pirmos klasės mokiniai. Mažieji pianistai skambino pjeses, šokius, daineles, įvairius programinius kūrinėlius ir net džiazo kompozicijas. Koncertą paįvairino jaunojo skaitovo padeklamuoti eilėraščiai ir jautri, šilta finalinė dainelė apie mums brangiausią žmogų – mamą. Šį renginį organizavo ir vedė fortepijono metodinės grupės pirmos klasės kuratorė – mokytoja Rita Kaziulienė, o jai padėjo kryptingo muzikinio ugdymo mokinė Greta Andriuškevičiūtė. Salėje vyravo nuoširdi ir jauki atmosfera.

2022 m. gegužės 2 d. vyko Jūratės Narkutės kanklių ir fortepijono dalykų mokinių koncertas. Mokinės grojo ir lietuvių, ir kitų šalių kompozitorių kūrinius. Tėveliai išgirdo ne tik kanklių skambesį, bet ir fortepijonui skirtus kūrinius. Koncerto pabaigoje kanklininkės pasveikino savo mamas apkabinimais ir gėlių žiedais.

 
 
 
 
 
 
Akimirkos iš balandžio 28 d. vykusios atvirų durų dienos „Sveiki atvykę!“. Atvirų durų dieną buvo galima susipažinti su mūsų muzikos mokykla, apsilankyti įvairių mokytojų pamokose. 17.30 val. Didžiojoje salėje vyko „Sveiki atvykę!“ koncertas, kuriame pasirodė mūsų muzikos mokyklos mokiniai. Koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas mokyklos Facebook paskyroje.
 
 
 
 
 
 
2022 m. balandžio 25 d. Didžiojoje salėje vyko seminaras mokytojams „Džiazo muzikos atlikimo aspektai“, kurį vedė fortepijono mokytoja Justė Kazakevičiūtė ir solfedžio mokytoja Jolanta Grinevič-Tankeliun. Seminaro metu buvo kalbama apie pagrindinius džiazo muzikos bruožus, ritmiką, improvizaciją, akordų žymėjimus, taip pat apie tai, kaip svarbu yra klausytis džiazo muzikos. Buvo aptartos svarbios ir naudingos programos. Susirinkę mokytojai girdėjo ne tik įrašų pavyzdžius, bet ir kelių džiazo standartų gyvą atlikimą.
 
 

2022 m. balandžio 15 d. muzikos mokykloje vyko Netradicinio ugdymo diena. Tikra menų šventė. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti įvairias edukacines veiklas: susipažinti su fortepijono istorija ir sandara, tapti jaunaisiais cirko artistais, žvilgtelti į teatro užkulisius, dalyvauti jungtinio mušamųjų instrumento orkestro pasirodyme, paklausyti „vintažinių“ XX amžiaus estrados dainų, susipažinti su džiazo bei elektronine muzika. Pertraukėlių metu mokiniai ir mokytojai įspūdžiais dalinosi „Diskusijų klube“. Visą dieną mokyklos Didžiojoje salėje  regėjome vaikų šypsenas ir spindinčias akis!

 
 

Dalinamės akimirkomis iš šių metų balandžio 14 dieną mūsų muzikos mokyklos Didžiojoje salėje vykusio koncerto „Ir atskrido du karveliai“, kuriame pasirodė mokytojo Rolando Vilio mokiniai.

 
 
 
 
 
 

2022 m. balandžio 14 d. Vilniaus A. Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko chorinio dainavimo fortepijono dalyko trečios ir septintos klasės mokinių koncertas „Muzikinis pavasaris“! Džiugu grįžti į įprastinį koncertų ritmą ir vėl džiaugtis gyvu muzikavimu. Ypatingai smagu buvo išgirsti puikiai pasiruošusius mokinius ir išvysti pilną salę tėvelių, susirinkusių pasiklausyti šio koncerto.

 
 
 

2022 m. balandžio 9 d. mūsų muzikos mokykloje vyko respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų ugdymo projektas-konkursas „Natų kraitelė-2022“. Jame dalyvavo komandos iš įvairių muzikos mokyklų: Panevėžio muzikos mokykla (mokyt. Giedrė Jatautytė), Kėdainių muzikos mokykla (mokyt. Žaneta Markova), Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla (mokyt. Klara Karnaševičienė), Vilniaus Algirdo muzikos mokykla (mokyt. Jolanta Grinevič-Tankeliun ir mokyt. Raimonda Svirskienė). Projekto organizatorė mūsų mokyklos mokytoja metodininkė Gabrielė Rastenytė-Mališauskienė.

 
2022 m. balandžio 9 d. mūsų muzikos mokyklos Didžiojoje salėje vyko respublikinis jaunųjų stygininkų festivalis „Pavasario styga“! Renginys pritraukė gausų būrį dalyvių iš visos Lietuvos. Festivalyje išgirdome ir drąsius pirmuosius žingsnius ir stiprius jaunuosius atlikėjus. Dalyviai atliko įvairių žanrų kūrinius nuo senosios klasikos iki modernių kompozicijų, nuo solistų iki didelių styginių ansamblių. Po festivalio mokiniams ir mokytojams buvo surengtas metodinis renginys „Grojimo įgūdžių formavimas pirmaisiais ugdymo metais“. Gera nuotaika, gausus talentingų atlikėjų būrys, puiki muzika, tai ženklas, kad festivalis kitais metais sugrįš ir vėl…
 
 

2022 m. balandžio 7 d. mokyklos Didžiojoje salėje vyko edukacinio projekto „Lietuvių autorių kūriniai pučiamiesiems instrumentams“ pirmasis koncertas! Jame dalyvavo pučiamųjų ir tautinių instrumentų metodinių grupių mokiniai. Koncerto metu mokiniai ne tik grojo lietuvių autorių kūrinius, bet ir trumpai supažindino su kompozitorių biografijomis. Buvo atliekami B. Dvariono, R. Žigaičio, V. Klovos, A. Kačanausko, S. Jonkaus kūriniai. Ypač šiltai publikos buvo sutiktas mūsų mokyklos mokytojo Dainiaus Verbicko kūrinys „Polka“. Projektas – tęstinis, taigi lauksime naujų mokytojo Dainiaus kūrinių ir mokinių su entuziazmu atliekamos lietuviškos muzikos.

2022 m. balandžio 5 d. vakarą į Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos Didžiąją salę rinkosi fortepijono muzikos mylėtojai paklausyti antrojo instrumento dalyko mokinių koncerto „Groju, ką noriu“. Koncerto dalyviai – dainavimo, akordeono, styginių ir pučiamųjų instrumentų metodinių grupių mokiniai šiame koncerte skambino neretai instrumentų karaliumi vadinamu fortepijonu. Atliekamus net 26 įvairių stilių muzikos kūrinius iliustravo mokinių parinkti vaizdiniai. Mokiniai nuoširdžiai muzikavo, nes skambino pačius mieliausius širdžiai kūrinėlius.

 

2022 m. balandžio 1 d. „Organum“ salėje vyko Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos fortepijono metodinės grupės antros klasės mokinių koncertas „Lietuviškos muzikos pynė“. Skambėjo penkiolikos XIX-XXI a. lietuvių kompozitorių fortepijoninė kūryba. Dėkojame atlikėjams, mokytojoms ir ištikimiausiems klausytojams!

 

 

Po pandeminių metų, atgavę jėgas, Respublikinio kamerinių ansamblių festivalio „Muzikuokime drauge“ organizatoriai pakvietė muzikos ir meno mokyklų jaunuosius atlikėjus dalyvauti renginyje nuotoliniu būdu. Džiaugiamės, kad jame panoro dalyvauti 35 skirtingų sudėčių ansambliai iš įvairių Lietuvos miestų, o juos ruošė net 61 mokytojas. Komisijos atrinkti 18 geriausiai pasirodę ansambliai buvo pakviesti į  laureatų koncertą (2022-04-02). Mokyklos salėje skambėjo muzika, į ansamblius susibūrę mokiniai pajuto muzikavimo džiaugsmą, o klausytojai patyrė daug malonių akimirkų.

2022 m. kovo 9 d. mūsų muzikos mokykloje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo minėjimo koncertas „Minime Nepriklausomybę“. 🇱🇹  Skambėjo ne tik Lietuvos, bet ir Ukrainos himnas. Koncerte dalyvavo orkestrai, chorai, solistai, ansambliai, muzikavo mokiniai ir mokytojai, o įžymiąją Jamalos dainą „1944“ atliko mūsų muzikos mokyklą baigusi ukrainiečių kilmės mokinė Alana Šport.
Tegyvuoja laisvė! Slava Ukraini!
 
 
 
 

Šių metų vasario 22 d. mūsų mokyklos Didžiojoje salėje vyko fortepijono metodinės grupės V klasės mokinių koncertas
„Iš Baroko muzikos lobyno“. Papuoštoje salėje mokiniai skambino baroko epochos kompozitorių kūrinius, o to laikmečio dvasią pajausti padėjo rodomos skaidrės. Su baroko muzikos, šokių stiliumi, kompozitorių gyvenimu ir kūryba juos supažindino muzikos istorijos mokytoja Brigita Jurkonytė, kuri kartu su koncerto organizatore, V klasės mokinių kuratore, Aušra Liasiene vedė koncertą. Visi labai džiaugėsi galimybe koncertuoti gyvai gražioje mokyklos salėje!

2022 m. vasario 1 d. įvyko projekto-konkurso „Kaip pavadinčiau aš?“ I dalis – Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos 3-jų klasių mokinių mįslių koncertas. Renginys žavėjo savo kūrybiškumu, šilta atmosfera bei gera nuotaika. Jame skambėjo muzikiniai pasakojimai be pavadinimų, todėl kiekvienas galėjo atsakyti sau į klausimą – kokią žinutę šis kūrinys atskleidžia būtent jam, o koncerte dalyvavusios kūrybinės grupės dalinosi savo mintimis su visais. Renginio metu mažieji atlikėjai rinko pačius įdomiausius, labiausiai jiems patikusius pavadinimus. 

 

2022 m. vasario 1 d. mūsų muzikos mokyklos Didžiojoje salėje vyko projekto „Kaip mums sekasi?“ II koncertas „Žiema“. Koncerte dalyvavo Violetos Česaitienės, Jolantos Stumbrienės, Jūratės Narkutės ir Ritos Kaziulienės mokiniai. Dalinamės koncerto akimirkomis!
 
 
 
 
 
 
 

Dalinamės akimirkomis iš sausio 26 d. M. K. Čiurlionio namuose vykusio koncerto „Muzikiniai susitikimai M. K. Čiurlionio namuose“. Šiame koncerte dalyvavo mūsų muzikos mokyklos mokytojų Jelenos Alymovos, Tatjanos Alymovos ir Snieguolės Meškauskienės mokinės. S. Meškauskienės mokinėms akompanavo Viktorija Vasiljevaitė. Koncerte buvo galima išgirsti ne tik muzikos, bet ir pasakojimų apie M. K. Čiurlionio namų istoriją.

 

 

Dalinamės akimirkomis iš mokytojos metodininkės Eglės Juciūtės fleitos klasės mokinių koncerto „Snaigių pasakos“, kuris vyko gruodžio 22 d., 19 val. Vilniaus įgulos karininkų ramovėje.

 

 

 
 

2021 m. gruodžio 13 d., 18 val. Vilniaus apskrities viešojoje A. Mickevičiaus bibliotekos koncertų salėje vyko VAMM fortepijono mokytojų Aušros Liasienės ir Rasos Žilytės mokinių koncertas „Žiemos vakarą“. Šio šventinio žiemos vakaro metu skambėjo įvairių epochų kompozitorių, skirtingų stilių kūriniai, o nuoširdus vaikų muzikavimas pripildė džiaugsmo kiekvieno klausytojo širdį.
 
 
 
 
 
 

2021 m. gruodžio 11 d. Šv. Ignoto bažnyčioje vyko advento vakaras–koncertas, kuriame dalyvavo mūsų muzikos mokyklos mokytojų K. Beliavskajos, N. Šiliūtės, J. Alymovos, S. Meškauskienės, V. Taurinskaitės–Rukšienės, J.Stumbrienės  mokiniai, mergaičių choras „DIXI“, vadovaujamas S. Meškauskienės, ir Kamerinis Santaros klinikų mišrus choras, vadovaujamas G. Rastenytės–Mališauskienės. Buvo galima išgirsti ir pačių mokytojų atliekamos muzikos.

 
 

2021 m. gruodžio 6 dieną Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko mokytojo Dainiaus Verbicko metodinės grupės mokinių koncertas. Vaikai ir tėveliai galėjo džiaugtis gyvu saksofonų ir klarnetų garsu. Koncerte akompanavo Simona Jakštė. Skambėjo F. Handel, L.van Beethoven, E. Presley, C. Cabello, lietuvių liaudies, B.Dvariono ir kiti originalūs bei perdirbti kūriniai pučiamiesiems instrumentams.

 

 

2021 metų gruodžio 4 dieną įvyko antras Algirdo muzikos mokyklos jaunųjų pianistų festivalis „Žymių kompozitorių fortepijoninė muzika nuo baroko iki XX amžiaus vidurio“. Jau prabėgo visi metai nuo pernai virtualiai vykusio I-ojo šio projekto koncerto. Labai džiaugiamės, jog šiemet atnaujintoje, jaukioje mūsų mokyklos salėje skambėjo gyva fortepijoninė muzika. Koncerto vedėja Indrė Naujikaitė klasikinės muzikos gerbėjus ir tiesioginio eterio klausytojus supažindino su svarbiausiais žymių kompozitorių gyvenimo ir kūrybos bruožais. Koncerto dalyviai, atpratę nuo viešų koncertų, jautė nemažą sceninį jaudulį, bet geranoriška atmosfera padėjo nugalėti sunkumus ir džiaugtis gražia, prasminga švente.

2021 metų lapkričio 24 dieną Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Beatričės salėje įvyko pirmasis muzikos edukacinio projekto „Garsų pasauliai – moterų kompozitorių kūryba“ renginys, kuriame dalyvavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bendrojo fortepijono ir Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos fortepijono metodinių grupių mokiniai. Jaunieji muzikantai atliko spalvingą programą, kurią kompozitorės moterys sukūrė nuo XII a. iki šių dienų.

 
 
 

2021 metų lapkričio 29 dieną įvyko mokytojos Anos Jurelionienės ankstyvojo muzikinio ugdymo mokinių koncertas „Rudens mozaika“. Mokiniai savo dainavimu džiugino susirinkusius tėvelius ir atliko gražiausias dainas, kurioms akompanavo mokytoja Eglė Švelnytė.

 

 

 

2021 metų lapkričio 25 dieną įvyko pirmasis mokytojos Violetos Česaitienės klasės mokinių projekto „Kaip mums sekasi?“ koncertas „Ruduo“. Koncerte mokiniai ne tik grojo kūrinius, bet ir pasidalino savo muzikavimo įspūdžiais, atradimais, pristatė muzikos epochas ir kompozitorius patys savarankiškai pasiruošę. 

 

 
 

2021 metų spalio 26-29 dienomis vyko Algirdo muzikos mokyklos  pučiamųjų instrumentų metodinė savaitė, kurioje savo patirtimi dalinosi ir vedė meistriškumo pamokas LMTA lektorius, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos fleitos specialybės mokytojas, dr. Vytenis Gurstis, Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos trimito specialybės mokytojas Albertas Tiškus, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos saksofono specialybės mokytojas ekspertas Albinas Guželis, pranešimus skaitė Algirdo muzikos mokyklos mokytojai: mokytoja metodininkė dr. Eglė Juciūtė, mokytojai Tadas Česnauskas bei Ignas Daniulis. 

2021 metų spalio 25 dieną mūsų mokyklos mokytojas Rolandas Vilys vedė edukacines pamokas „Ankstyvasis muzikinis ugdymas lietuvių tautiniais instrumentais I dalis – perkusiniai ir styginiai instrumentai“ ankstyvojo ugdymo mokiniams (vadovė Ana Jurelionienė). Mokiniai džiaugėsi galėdami patys išbandyti visus instrumentus bei jais improvizuoti!

 
 
 

2021 m. spalio 20 dieną įvyko pedagogės ir kompozitorės Indros Mažuikaitės-Kubiliūnienės atvira pamoka – projektas „Vadovavimas chorui“. Projekto svečias – kompozitorė, jaunučių choro vadovė Indra Mažuikaitė. Dalyviai: Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos Jaunučių choras „Ri dig do“ (vadovė I. Račkauskienė) ir instrumentinių dalykų II-III kl. mokinių choras (vadovė A. Jurelionienė).

 
 

Muzikos mokyklos Didžiojoje salėje įvyko tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatų apdovanojimo šventė. Šventiniame koncerte mokyklos bendruomenė ir svečiai galėjo išgirsti mokytojų ir jų draugų atliekamą įvairių stilių muziką, o po mokytojų pasirodymų buvo apdovanoti net 127 konkursų laureatai. Tai buvo puiki proga mokiniams artimiau susipažinti su savo mokytojais ir pasidžiaugti laimėjimais. (2021-10-05)