2018-03-18

Nuotraukos

2023-2024   2022-2023  2021-2022   2020-2021   2019-2020   2018-2019 m.m.  2017-2018    

Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos jaunimo bei Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro projekto „Išbandykime, kad suprastume“ stovyklos (2019-08-19/24) dalyviai – styginių orkestro, tautinių instrumentų ir chorinio dainavimo metodinių grupių mokiniai ir mokytojai. Džiaugiamės visų aktyviu dalyvavimu turiningoje veikloje, gausybe teigiamų emocijų, mokinių kūrybiškumu ir pasiektais rezultatais.
 

 
 
2019 m. birželio 15-16 dienomis Klaipėdoje vyko šeštasis Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalis-konkursas „Mes Lietuvos vaikai“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos chorinio dainavimo Jaunių choras „Gaida“ (vadovė L. Tomkevičienė, chormeisterė M. Cicėnaitė) ir instrumentinių metodinių grupių Jaunių choras „Šypsena“ (vadovas V. Ruzgys, koncertmeisterė N. Šiliūtė). Į finalinę šventę daugiau kaip 200 kolektyvų pateko po regionuose vykusio chorų konkurso pirmojo turo. Didžiuojamės puikiais dainininkais, kurie savo balsais puošia ne tik mūsų mokyklos, bet ir šalies renginius!
 

 
Populiariosios muzikos grupės mokinių koncerte „Gitaros ir ne tik…“ (2019-06-05) mokyklos sienas su visa jėga drebino galingi vokalo, gitarų, klavišinių ir mušamųjų instrumentų garsai. 

 

 

 

 
Akimirkos iš mūsų mokykloje vykusios konferencijos „XXI a. pedagogika: dabarties iššūkiai ir ateities perspektyvos “ (2019-06-04), kurioje su virš 70 užsiregistravusių klausytojų savo patirtimi dalijosi pranešėjai: Rolandas Vilys, Galina Savinienė, Skaistė Gorobecaitė, Irena Banevičiūtė, Brigita Jurkonytė, Linas Balandis.  Dėkojame jiems ir organizatoriams už įdomų, dinamišką ir aktualų renginį!

 

 

Išlydėjome mokyklos absolventus, iškilmingai įteikdami mokyklos baigimo pažymėjimus ir, žinoma, muzikuodami (2019-05-31)! Nuoširdžiai jiems linkime, kad muzikos pažinimo kelias tęstųsi dar ilgai, ilgai …  

➺ Fotofilmas

 

 

 
Vilniaus rotušėje vykusiame tarptautinių ir respublikinių laureatų koncerte „Muzika tau…“ (2019-05-28) pasirodė puikiausi mūsų mokiniai, garbingai atstovavę mokyklą daugelyje konkursų ir  festivalių, bei svečiai iš kitų Vilniaus muzikos mokyklų. Didžiuojamės ir dėkojame jiems!

➺ Fotofilmas

 

 

Ankstyvojo muzikinio ugdymo mokinių ir I-III klasių instrumentalistų choro (vadovė A. Jundo) šventiniame mokslo metų pabaigos  koncerte „Skambėk, dainele“ (2019-05-27) gražiausias dainas klausytojams dovanojo gausus būrys mažųjų dainininkų!

 

 

 
 
Tradiciniame chorinukų fortepijono muzikos koncerte „Pavasario žiedai“ (2019-05-21) supynėme spalvingą muzikinę pynę iš įvairių žanrų bei stilių kūrinių ir padovanojome gausiai susirinkusiems klausytojams.

 

 

 

 
Mokslo metų pabaigoje  (2019-05-17) į sceną pasirodymui susibūrė įvairiais instrumentais muzikuojantys mūsų  aistringiausi muzikos mylėtojai – Kryptingo muzikinio ugdymo grupės mokiniai. Dėkojame koncerto dalyviams ir jų mokytojams!

 

 

 

Mokyklos chorinio dainavimo metodinė grupės surengtame jaunųjų dirigenčių koncerte (2019-05-15) džiaugėmės septynių talentingų absolvenčių pasirodymu. Tikimės, kad ši pirmoji vadovavimo kolektyvui patirtis paliks neišdildomus įspūdžius ir pravers gyvenime.

 

 

 

Mūsų mokyklos šeimyninio muzikavimo tradicijos ir šiemet, minint Tarptautinę šeimos dieną, subūrė kūrybingas šeimas į festivalį-koncertą „Šeimyninio muzikavimo džiaugsmas“ (2019-05-14). Gražiame būryje muzikuodami dovanojome vieni kitiems džiugią ir prasmingą šventę! Dėkojame jos dalyviams ir organizatoriams!

 

 

 
Mokyklos instrumentinių metodinių grupių jaunių choras „Šypsena“ (vad. V. Ruzgys, koncertm. N. Šiliūtė) ir mergaičių choras „DIXI“ (vad. S. Meškauskienė, koncertm. V. Švedavičienė) pakvietė savo mamytes, močiutes ir artimuosius į Šv. mišias – koncertą „Giedame mamytei“ Šv. Kazimiero bažnyčioje (2019-05-12). 

 

 

 
Pučiamųjų instrumentų metodinės grupės I ir II klasės mokiniai nudžiugino savo mamytes koncertu „Muzikinė puokštė mamai“ (2019-05-07). Nuoširdžiai ir jautriai skambėjo įvairiais pučiamaisiais instrumentais atliekamos melodijos. Dėkojame koncerto dalyviams!

 

 

 

Kasmet, minint Motinos dieną, mokyklos fortepijono metodinės gupės pirmokai susirenka į savo pirmąjį koncertą Didžiojoje salėje „Tau, mamyte“ (2019-05-06). Nuotaikingu ir šiltu pasirodymu, mikliais pirštukais pirmokai pradžiugina ne tik mamas, bet ir visą šeimą, draugus, mokytojus. Dėkojame mažiesiems ir linkime augti bei tobulėti!

 

 

 
Vilniaus Antavilių pensionate 2019 m. gegužės 6 d. vyko mūsų mokyklos mokinių koncertas ,,Mamos dienai“. Mažuosius atlikėjus labai šiltai sutiko pensionato gyventojai. Jau tradiciškai dukart per metus mūsų mokyklos mokiniai aplanko senelius, skirdami savo dainas ir muzikines pjeses. Klausytojai su dideliu dėmesiu išklausė Mamos dienai skirtą programą – skambėjo birbynės, lumzdelio, smuiko, violončelės, fortepijono garsai. O močiutes iki ašarų sujaudino mažųjų dainininkių balsai.

 

2019 m. gegužės 3 d. mokyklos styginių instrumentų orkestras (vadovas M. Jankūnas), violončelių ansamblis (vadovė N. Augustauskienė),  solistės A. Aukselytė, E. Vancevičiūtė, M. Roscon vyko į koncertinę kelionę į Druskininkus bei surengė pasirodymus M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje ir Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykloje. 

 

 

 
Gražų pavasario vakarą mokyklos fortepijono metodinės grupės absolventai susirinko į „Atsisveikinimo koncertą“ (2019 04 19) ir puikiu muzikavimu bei jautriais žodžiais pradžiugino artimuosius, draugus, mokytojus. Dėkojame absolventams ir linkime, kad nueitas muzikinis kelias atvertų daug kitų prasmingų kelių, o muzika džiugintų visą gyvenimą. 

 

 

Teorijos metodinės grupės surengtame respublikiniame solfedžio dalyko mokinių kompetencijų ugdymo projekte-konkurse „Natų kraitelė“ (2019 04 17) dalyvavo moksleivių komandos iš Vilniaus, Panevėžio, Kėdainių muzikos mokyklų ir Grigiškių meno mokyklos. Džiaugiamės tarpmokykliniu bendradarbiavimu!

 

 

 
Atvirų durų dienos koncerte (2019 04 17) mokyklos svečiams pristatėme mūsų veiklą, priėmimo tvarką, būsimuosius pirmokėlius supažindinome su instrumentų skambesiu ir mokomais dalykais. Netrukus – priėmimo diena, ir mes su džiaugsmu laukiame naujų mokinių!

 

 

 

Mokyklos chorinio dainavimo metodinės grupės jaunių choras „Gaida“ (vad. L. Tomkevičienė, chormeist. M. Cicėnaitė, koncertm. N. Šiliūtė) ir instrumentinių metodinių grupių jaunių choras „Šypsena“ (vad. V. Ruzgys, koncertm. N. Šiliūtė) dalyvavo VI Lietuvos vaikų ir jaunimo festivalyje-konkurse „Mes Lietuvos vaikai“ I turo Vilniaus apskristies perklausoje (2019 04 13). Festivalio metu vaikų ir jaunimo kolektyvai vertinami pagal meninį lygį, skirstant juos į grupes.
 
 
  
 
Šių metų balandžio 10 dieną mokyklos Didžiojoje salėje vyko Antro instrumento metodinės grupės mokinių tęstinio projekto „Kai prabyla fortepijonas…“ koncertas „Muzikinės išdaigos“. Mokiniai fortepijonu skambino etiudus ar virtuozines pjeses. Dėkojame šauniai pasirodžiusiems moksleiviams bei juos paruošusiems pedagogams!

 

 

 
Akimirkos iš praėjusios nuotaikingos ir spalvingos fortepijono metodinės grupės II ir III klasių „Etiudų šventės“ (2019 04 09). Džiaugiamės ir sveikiname visus mažuosius virtuozus!

 

 

 

 

2019 m. balandžio 8 d. koncerte “Skambėk, pavasarėli” nuotaikingai skambėjo Ankstyvojo muzikinio ugdymo (mokytoja Ana Jundo) ir darželio „Pagrandukas“ vaikučių balsai. Džiaugiamės draugyste ir bendradarbiavimu! 

 

 

 

 
Jaunių choras ,,Gaida“ (vadovė L. Tomkevičienė, chormeisterė M. Cicėnaitė), solinio dainavimo, populiariosios muzikos ir kitų metodinių grupių mokiniai pavasariškas melodijas ir nuotaiką dovanojo klausytojams koncerte „Pavasario balsai“ A. Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (2019 04 03). Taip pat, pasveikinome mūsų mokyklos mokytoją Petrą Puošiūną su garbingu jubiliejumi. Linkime jam ilgiausių metų!

 

 

2019 m. balandžio 2 d. mūsų mokykloje įvyko tradicinis fortepijono metodinės grupės VI klasės mokinių koncertas “Garso takelis”. Koncerte skambėjo žymių kompozitorių muzika iš legendinių miuziklų, kino ir animacinių filmų.

 

 

 

 
IV respublikiniame lietuvių liaudies dainos konkurse „Vai, žydėk, žydėk“ (2019 03 30) mūsų mokykloje varžėsi 35 jaunieji atlikėjai, muzikaliai, jautriai ir savitai perteikdami iš kartos į kartą perduodamas įvairios tematikos mūsų liaudies dainas. Džiaugiamės puikiu renginiu ir dėkojame jo dalyviams! 

 

 

 
2019 m. kovo 22 d. fortepijono metodinės grupės II klasės mokinių lietuvių kompozitorių kūrinių koncerte dalyvavo Lietuvos dainininkas, kompozitorius, prodiuseris Stanislavas Stavickis Stano, kuris papasakojo apie savo kaip muzikanto kelią.

 

 

 

„XIV Dainuokime ir muzikuokime drauge“ koncerto (2019 03 16) dalyviai iš Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Vilniaus Algirdo, Ąžuoliuko, Karoliniškių, Naujosios Vilnios muzikos mokyklų, Rudaminos meno mokyklos bei Vilniaus moksleivių kūrybos  ir mokymo centro muzikuodami drauge klausytojams dovanojo nuoširdžias ir įsimintinas akimirkas. Dėkojame koncerto dalyviams!

 

 

Šventiniu koncertu „Graži Tėvynė mano“ (2019 03 14) minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 29-ąją sukaktį, džiaugsmingai prisimindami  1990 metais mūsų vienybe iškovotą Laisvę.

 

 

 
 

Vokalinis ansamblis „DIXI“ (vadovė Snieguolė Meškauskienė, koncertmeisterė Viktorija Švedavičienė) š. m. kovo 11 d. koncertavo LR Seime atvirų durų dienos renginyje, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventei. 
 

 

 

 

Š. m. kovo 7 d. mūsų mokykloje trumpu koncertu atidaryta Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro moksleivių fotografijų paroda ,,Geltona, žalia, raudona“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

 

 

 
 

Mokyklos prevencinės savaitės prieš patyčias renginyje (2019 03 06) apsilankė dainininkas, aktorius Mantas Jankavičius. Betarpiškai ir šiltai pabendravęs su moksleiviais,  pagrojęs gitara ir padainavęs, juos labai pradžiugino bei įkvėpė visuomet būti jautriais ir draugiškais.

 

 

 

Fortepijono metodinės grupės ketvirtokų pavasariniame koncerte „Iš Baroko muzikos lobyno“ (2019 03 06) klausėmės mokinių atliekamų ypatingo puošnumo senovinių pjesių skambesio, įdomių klasės kuratorės Ritos Kaziulienės pasakojimų, grožėjomės barokinių paveikslėlių projekcijomis.

 

 

 

Mokyklos fortepijono metodinė grupė ilgai lauktą pavasarį, kaip ir kasmet, pasitiko penktos klasės mokinių koncertu „Pavasario mozaika“ (2019 03 05). Dalyviai skambino populiarios muzikos kūrinius, o pabaigoje balsavimo būdu išrinko tris labiausiai patikusias pjeses.

 

 

 

Kai Vilnių užlieja siautulingo Kaziuko banga, į mūsų muzikos mokyklą atkeliauja tradicinis kamerinių ansamblių festivalis „Muzikuokime drauge“ (2019 03 02), atnešdamas daug spalvingų ir įsimintinų akimirkų. Tad, visi kartu jas prisiminkime, peržvelgę šio džiugaus renginio nuotraukas.

 

 

 

2019 m. vasario 27 d. mokykloje surengtu koncertu pradėjome prevencinės savaitės prieš patyčias renginius, kuriais kviečiame visus pamąstyti apie patyčių mūsų mokyklose problemą ir jos sprendimo būdus.  Šios iniciatyvos palaikyti pas mus atvyko ir svečias iš miesto savivaldybės Edvard Trusevič. 

 

 
 

2019 m. vasario 15 d. mūsų mokyklos mokiniai koncertavo Valstybės sienos apsaugos tarnyboje vykusiame renginyje, skirtame Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai – Vasario 16-ajai, paminėti.

 

 

 

 
2019 m. vasario 15 d. LR Seimo Spaudos konferencijų salėje vyko Rimanto Dichavičiaus meno kūriniais iliustruotos knygos apie Lietuvos valstybingumo ženklus „Laisvės paženklinti“ ir eksponuojamos parodos pristatymas, kuriame koncertavo mūsų mokyklos kanklininkės ir jų mokytoja Jūratė Narkutė bei mokytojų Jolantos Stumbrienės ir Violetos Česaitienės mokinės.
 
 
 
 
 
 
2019 m. vasario 12 d. mokykloje vykusiame kompozitorės Zitos Bružaitės vakare-koncerte „Vieną žiemą“ pasirodė gausus atlikėjų būrys:  nuo pačių mažiausių – ankstyvojo muzikavimo choro iki brandaus jaunimo – konkursų laureatų Justo Lekavičiaus (klarnetas) ir Gustės Verseckaitės (fortepijonas). Vakare skambėjo gražiausios kompozitorės dainos – linksmos ir liūdnos, žaismingos ir melancholiškos. Gausiai susirinkusi publika dėmesingai klausėsi, plojo atlikėjams, o kompozitorė dalinosi pasakojimais apie savo kūrybos kelią. Buvo gera ir smagu gauti jos pažadą, kad netrukus sulauksime ir naujų kūrinių!
 

Graži ir ilgametė Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos, Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos ir Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos draugystė 2019 m. vasario 9 d. subūrė visus į spalvingą šventę – II respublikinio konkurso „Muzikos spalvos“ finalą, kuriame Lietuvos muzikos ir meno mokyklų mokinių kūrybiškumas liejosi muzikos garsais, o bendrojo lavinimo mokyklų mokinių fantazija atsiskleidė piešiniuose bei literatūriniuose pasakojimuose. Šventinę popietę vainikavo vertinimo komisijos apdovanojimai ir jos pirmininko M. K. Čiurlionio namų direktoriaus, profesoriaus Roko Zubovo jautrus ir šiltas sveikinimo žodis.
 

2019 m. sausio 24 d. į jaukią Vytauto Kasiulio muziejaus salę susirinkę klausytojai karštais aplodismentais sutiko vakaro viešnią, mokytoją-ekspertę Ritą Juknevičienę. Koncerto rengėjos, mūsų mokyklos mokytojos A. Preikšaitė ir S. Bulygo siekė supažindinti su kuriančios muziką fortepijono mokytojos rinkiniu „Gėlių albumas“, praturtinančiu lietuviškos muzikos pedagoginį repertuarą. Autorė dėkojo atlikėjams už įdomias interpretacijas, dalijosi mintimis apie kūrybos paslaptis, kūrinių atsiradimą. Buvo labai smagu išgirsti ir pačios kompozitorės savo naujų kūrinių pirmąjį atlikimą. Renginio dalyviai bei svečiai džiaugėsi vakaro šiluma ir linkėjo kompozitorei kuo didžiausios kūrybinės sėkmės!

Mokyklos Kalėdiniu koncertu (2018 12 21) ramiai ir džiaugsmingai užveriame 2018-ųjų duris ir tiesiame kelią naujiems skambiems metams!
Pasidžiaukime šventinio koncerto akimirkomis …

 

 

 

 
2018 m. gruodžio 8 d. mokyklos Jaunių choras „Šypsena“ (vad. V. Ruzgys) pakvietė mokinių tėvelius į Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčią prisiminti Advento laikotarpio tradicijas, jaukiai pasibūti ir paklausyti choro atliekamų giesmių.
 

 

 

 
 
Advento muzikos koncerte Šv. Ignoto bažnyčioje (2018 12 08) dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai, mergaičių choras „DIXI“ (vad. S. Meškauskienė), Karininkų Ramovės choras „Guostė“ (vad. G. Rastenytė).
 

 

 

 

Koncertas „Burtininko skrybėlė“ (2018 12 04) žavėjo vaikišku nuoširdumu, paslaptingumu ir paskleistais burtų kerais.
 

 

 

 

 

2018 m. lapkričio 30 d. koncerte „Kaip pavadinčiau aš“ netrūko šurmulio, susikaupimo ir fantazijos. Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos trečiokai skambino muzikines mįsles – programinius kūrinius, o žiūrovai ir solfedžio dalyko mokinių grupės kūrė joms pavadinimus.

 
 
 
 

 
Mokytojos Jolantos Stumbrienės solinio dainavimo mokiniai (koncertmeisteris J. Suchanovas) dalyvavo koncerte „Padėkime savo mažiesiems draugams“ Vilniaus Mokytojų namuose (2018 10 04). Renginyje, skirtame atkreipti visuomenės dėmesį į gyvūnų prieglaudose dirbančių žmonių pasiaukojimą, buvo pasakojama apie meilę ir užuojautą, apie žiaurumą ir cinizmą, apie žmogaus ir gyvūnų santykius bei gebėjimą gyventi kartu. Koncertas nedidele dalimi (koncerto metu aukoti pinigai gyvūnams) prisidėjo prie prieglaudos gyventojų gerovės.
 
Mokslo metų pradžios šventės akimirkos (2018 09 03).