2018-03-18

Nuotraukos

2022-2023 m.m.   2021-2022 m.m.  2020-2021 m.m.  2019-2020 m.m.  2018-2019 m.m.  2017-2018 m.m.   
 
Neįprastomis aplinkybėmis, nuotoliniu būdu muzikuodami, šiais 2020 metais mūsų muzikos mokyklą baigė 84 absolventai. Dėkojame jiems, tėveliams ir mokytojams už didžiules pastangas, sunkų darbą, kantrybę ir visgi neišblėsusią meilę muzikai! Mokyklos baigimo pažymėjimai ir pagyrimo raštai iškilmingai įteikti Vilniaus miesto Rotušėje. Sveikiname absolventus ir visada lauksime sugrįžtančių! (2020-08-26)
 

 

 
VAMM moksleivių vasaros stovyklos Dubaklonių kaime „Išbandykime, kad suprastume. Dzūkijos praeitis ir dabartis 2020“ fotoalbumas(2020-08-16/21)

 

 

 

Akimirkos fotofilme iš VAMM moksleivių vasaros stovyklos Dubaklonių kaime „Išbandykime, kad suprastume. Dzūkijos praeitis ir dabartis 2020“! (2020-08-16/21)
 

 

 

 

 

Su vieversio giesme ir vis dažnesniais saulės spinduliais artėjant Lietuvos Nepriklausomybės 30-mečiui praeitą savaitgalį į Vilnių atkeliavo Kaziuko mugė, o į mūsų mokyklą – jau 18-tą kartą kamerinių ansamblių festivalis „Muzikuokime drauge“ (2020-03-07). Šiemet jame dalyvavo 150 mokinių iš įvairių šalies miestų, o juos ruošė net 66 mokytojai. Turėjome puikią progą pasinerti į nuotaikingą muzikos pasaulį, pasidžiaugti juo, pasiklausyti vieniems kitų ir nuoširdžiai muzikuoti drauge. 
Fotofilmas

 
 
2020 m. vasario 11 d. mus aplankė garbingas svečias – kompozitorius, dirigentas, choro „Jauna muzika“ vadovas Vaclovas Augustinas. Koncerte „Atminties laivas“ mūsų mokyklos solistai, instrumentiniai ansambliai ir chorai atliko populiarius ir rečiau skambančius jo kūrinius. Dainas, sukurtas prieš tris dešimtmečius, vargiai beprisiminė ir pats autorius. Buvo smagu ir įdomu iš arčiau susipažinti su kompozitoriumi – jis mielai dalinosi mintimis apie savo kūrybinį kelią ir pats muzikavo scenoje. Už įsimintiną vakarą dėkojame jo rengėjams, kompozitoriui Vaclovui Augustinui, koncerto dalyviams, mokytojams ir visiems apsilankiusiems!

 
2020 vasario 1 d. mokykloje vykęs projektas-konkursas „Kaip pavadinčiau aš?“ gausiai susirinkusius dalyvius ir klausytojus suvienijo žaismingam kūrybiškumui: jaunieji atlikėjai šauniai muzikavo scenoje, trys konkurso komisijos profesionaliai vertino atlikėjus ir išradingai kūrė apdovanojimų nominacijas, o kūrybinės grupės minutės tikslumu varžėsi fantazija, įmindamos muzikines mįsles. Dėkojame atlikėjams, mokytojams, mokinių tėveliams bei svečiams iš Alytaus Butrimonių gimnazijos ir Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos!
Fotofilmas

 
2020 m. sausio 28 d. vyko Ugniaus Pauliukonio fortepijono meistriškumo kursai, kuriuose skambino mūsų mokyklos jaunieji pianistai. Jaunosios kartos pianistas Ugnius Pauliukonis, magistro studijas baigęs Šiaurės Karališkajame muzikos koledže Mančesteryje, patirtimi dalijosi tema „Interpretacijos subtilumai atskleidžiant muzikos kūrinio charakterį“. Moksleivius ir susirinkusius klausytojus pradžiugino betarpiškas ir nuoširdus profesionalaus pianisto bendravimas, pateikti pasiūlymai muzikos kūrinių atlikimui. Dėkojame Ugniui Pauliukoniui už praskaidrintą kasdienybę, įkvėpimą siekti tobulumo ir laukiame naujų susitikimų!
 
 
Nuostabiomis emocijomis mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai ir visa bendruomenė pasitiko šv. Kalėdas: patys darbščiausieji ir muzikaliausieji pasirodė šventiniame koncerte „Kino teatre“ (2019-12-19), kuriame skambėjo gražiausia kino filmų muzika! Džiaugiamės praėjusio etapo darbais ir jų rezultatais, dėkojame koncerto dalyviams bei linkime visiems šviesių, jaukių švenčių!
Fotofilmas
 
 
 
 
 
2019 m. gruodžio 17 d. Antavilių pensionate vyko Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos ir Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro dailės skyriaus projektas-koncertas „Jau greit Kalėdos“. Salėje prie šventinės eglutės skambėjo linksmos ir svajingos dainelės apie Kalėdas, žiemos išdaigas. Klausytojai įdėmiai klausėsi smuiko, fortepijono, fleitos, violončelės ir kanklių grojimo. Buvo gera ir linksma, kai salė draugiškai plojo ir dainavo kartu su mažaisiais artistais! Seneliai nuoširdžiai džiaugėsi Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro dailės skyriaus mokinių sukurtomis Kalėdinėmis atvirutėmis!
 

Didelis būrys jaunųjų pianistų džiugino klausytojus fortepijono metodinės grupės mokytojų I. Oparyševos ir T. Chačaturovos surengtame šventiniame koncerte „Žiemos svajos“ (2019-12-13). Dėkojame koncerto dalyviams!

 

 

 

 
2019 m. gruodžio 12 d. chorinio dainavimo mokiniai rinkosi į fortepijoninės muzikos koncertą „Kartą žiemos vakarą…“ Jaunieji atlikėjai džiugino susirinkusius įvairaus žanro ir stiliaus kūriniais. Iš „Muzikinės dėžutės“ sklido šokių muzika, pasvajojome apie žiemą, pasiklausėme ansamblių, o užbaigėme koncertą nuoširdžiais palinkėjimais ir populiariąja ansamblio „ABBA“ aranžuota daina fortepijonui „Laimingų Naujųjų Metų“!

 

 
Koncertas „Kalėdos su Hariu Poteriu“ (2019-12-11), kuriame dalyvavo instrumentinių grupių Jaunučių choras (vadovė A. Jundo) ir fortepijono mokytojos V. Česaitienės mokiniai, visus pakvietė į Hogvartsą, burtininkų mokyklą. Keliaudami kartu su Hariu Poteriu, dalyviai ir žiūrovai patyrė įvairių nuotykių, sutiko įvairių personažų ir džiaugėsi gražiai skambančia muzika.

 

 

Fortepijono metodinės grupės mokinių kelių mėnesių kasdieninį darbą įprasmino šventinis koncertas (2019-12-10) – jaunieji pianistai ateinančių šv. Kalėdų proga dovanojo muzikines dovanas savo artimiesiems ir draugams.
Fotofilmas

 

 

 
Nuostabūs garsai skambėjo mūsų mokyklos mokytojų Vidos Taurinskaitės-Rukšienės ir Eglės Juciūtės mokinių koncerte „Žiemos nuotaikos“ (2019-12-09) A. Mickevičiaus viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje. Pasidžiaukime šio koncerto akimirkomis!

 

 

 

Mokytojos Rūtos Bernatonytės mokinių ir vaikinų vokalinio ansamblio koncerte „Muzikinės staigmenos“ (2019-12-09) skambėjo įvairiausi kūriniai – nuo klasikinio valso iki roko, kuriuos jaunieji atlikėjai nuoširdžiai dalino susirinkusiems klausytojams ir stebino muzikinėmis staigmenomis ne tik žiūrovus, bet ir vieni kitus. Jiems puikiai pavyko nustebinti ir savo mokytoją, kuri ne visus koncerto kūrinius žinojo, nes jie buvo laikomi paslaptyje. Muzikines staigmenas visiems padėjo įgyvendinti koncerto garso režisierius ir fonogramų autorius kompozitorius Arūnas Rakšnys. 

IV-ajame jaunųjų atlikėjų festivalyje „Fortissimo“ (2019-12-08), kuris kasmet suburia didelę muzikantų bendruomenę, dalyvavo fortepijono metodinės grupės mokytojų V. Kirnaitės, V. Česaitienės, N. Marcinkevičiūtės ir D. Tareilytės-Juškienės mokiniai. Jaunieji pianistai džiaugėsi galimybe prisiliesti prie ypatingo „WHITE PIANO HALL“ koncertų salės instrumento – baltos spalvos „Seiler“ gamintojo fortepijono, vieno geriausių sostinėje. 

 

 
Vieni pirmųjų koncertų maratoną pradėjo mūsų mokyklos chorai. Šventiniame koncerte „Pasitikime žiemą su muzika“ (2019-12-04) dalyvavo AMU vaikų choras (vad. A. Jundo, koncertm. E. Švelnytė), chorinio dainavimo 3 kl. jaunučių choras (vad. I. Račkauskienė, koncertm. M. Kloniūnaitė), chorinio dainavimo jaunučių choras „Ri dig do“ (vad. I. Račkauskienė, koncertm. I. Naujikaitė) ir chorinio dainavimo jaunių choras „Gaida“ (vad. L. Tomkevičienė, chormeist. M. Uleckienė, koncertm. N. Šiliūtė). Dėkojame šauniems dainininkams, mokytojams ir gausiai susirinkusiems klausytojams už gražią šventę!

 
Instrumentinių metodinių grupių I klasių Jaunučių choro (vadovas S. Bradūnas) ir mokytojo A. Pupkevičiaus pučiamųjų instrumentų mokinių koncerto „Snaigių muzika“ (2019-12-02) akimirkos.

 

 

 

 
Lapkričio 30 d. Vilniaus Šv. Ignoto bažnyčioje po Advento pradžią žyminčių šv. mišių, vyko koncertas „Dainuokime kartu“. Proga neeilinė – mūsų mokyklos mokytojos Gabrielės Rastenytės-Mališauskienės vadovaujamas kamerinis moterų choras „Guostė“ švenčia kūrybinės veiklos 25-metį. Koncerte pasirodė Gabrielės vadovaujami chorai – „Guostė“ ir kamerinis Santaros klinikų mišrus choras, mūsų mokyklos mergaičių choras „DIXI“ (vad. S. Meškauskienė) bei mokytojų K. Beliavskajos, J. Stumbrienės ir S. Meškauskienės solistės. Sveikiname puikiai gyvuojantį kolektyvą „Guostė“, į kurį įsilieja Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos absolventės, ir vadovę Gabrielę bei linkime kūrybinės sėkmės!

2019 m. lapkričio 23 d. mūsų mokykloje vyko smuikininko ir pedagogo,   LMTA  profesoriaus Jurgio Dvariono meistriškumo pamokos „Kūrinių interpretacijos ypatumai“. Jose dalyvavo styginių metodinės grupės mokiniai: Eleonora Leonavičiūtė (3 kl., mokyt. M. Pleitaitė), Ugnė Gagaitė (3 kl., mokyt. J. Alymova), Živilė Žiūkaitė (4 kl., mokyt. J. Alymova), Sofija Orlovaitė (5 kl., mokyt. A. Dainienė), Augustina Rimkevičiūtė (6 kl., mokyt. I. Banevičiūtė). Meistriškumo pamokose mokiniai ir mokytojai gavo vertingų patarimų ir praturtino savo patirtį kūrinių interpretavime. Nuoširdžiai dėkojame profesoriui už mums skirtą laiką.
 
Mūsų mokyklos pianistai  gausiai dalyvavo Vilniaus Rotušėje vykusiame XX republikiniame fortepijoninių ansamblių festivalyje „Šokių pasaulyje“ (2019-11-23). Džiaugiamės šauniai pasirodžiusiais mokiniais ir dėkojame mokytojams, tėveliams, klausytojams bei rengėjams – Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklai. Atlikėjus pradžiugino festivalio organizatorių įteiktos dovanėlės, o puikūs festivalio įspūdžiai, didingas jausmas, kad muzikuoji istorinėje miesto salėje visiems išliks dar ilgam.

 

2019 m. lapkričio 19 d. LITEXPO parodų rūmuose vyko Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, progimnazijų, gimnazijų, lopšelių-darželių dalyvių projekto „Ritmuojame ir kuriame kartu“ III etapo finalinis koncertas. Jame dalyvavo virš 20 mūsų mokyklos solfedžio grupių mokinių (mokyt. G. Rastenytė-Mališauskienė ir R. Svirskienė). Nuotraukose ir vaizdo įraše – šventės ir ankstesnių projekto etapų akimirkos.

 

 

Mūsų muzikos mokykloje 2019 m. lapkričio 6 d. vyko projektas „Vadovavimas chorui“. Projekto svečias – Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos vaikų choro vadovė ir dirigentė Regina Maleckaitė, dalyviai: VAMM Jaunučių choras „Ri dig do“ (vadovė I. Račkauskienė) ir instrumentinių dalykų II-III kl. mokinių choras (vadovė A. Jundo). Džiaugiamės profesionalės prisilietimu prie mokinių muzikalumo ugdymo!
 

 
 
2019 m. spalio 10 d. mūsų mokykloje vyko projekto „Išbandykime, kad suprastume“ koncertas, skirtas tarptautinei muzikos dienai, bei Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro fotografijos studijos mokinių parodos pristatymas. Prieš pat šiuos mokslo metus, rugpjūčio pabaigoje, gražiame gamtos kampelyje prie Bebrusų ežero buvo surengta kūrybinė-edukacinė moksleivių vasaros stovykla, kurios dalyviai šio koncerto metu maloniai dalijosi patirtais įspūdžiais. 

 

Valstybės sienos apsaugos tarnybos centrinėje įstaigoje surengtame iškilmingame minėjime (2019-10-01), skirtame pasieniečių ikiteisminio tyrimo skyriaus įkūrimo 20-mečiui, koncertavo mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai, bendruomenės nariai.

 

 

 

Trumpu šventiniu koncertu (2019-09-02) skelbdami naujų mokslo metų pradžią, sveikiname pirmokėlius, jų tėvelius ir visą mokyklos bendruomenę. Kūrybingų ir įdomių mokslo metų visiems!